Odkryj sekrety pisania!

Przewodnik dla autorów

Dla kogo jest ten e-book?

👉 Dla początkujących autorów, którzy boją się wykonać pierwszy krok ✨

👉 Osób myślących o samodzielnym wydaniu swojej pierwszego e-booka/książki 📚

👉 Dla tych, którzy chcą poznać tajniki pracy w skupieniu i we flow 💡

❌Nie pobieraj, jeśli nie jesteś gotowy na zmiany❌

Pomyśl.

Gdy zaczniesz wdrażać codzienną rutynę pisania, otworzysz sobie drzwi do świata, w którym wpadniesz w stan medytacji🌍Jest to nie tylko spełnienie marzeń o byciu autorem, ale także sposobność, by zostawić po sobie ślad.

Dzięki mojemu bezpłatnemu poradnikowi poznasz

8 najważniejszych elementów pisarskiej drogi:

👉  W drugiej omawiam blokady pisarskie, które z całą pewnością pojawią się na Twojej pisarskiej ścieżce. Podsunę pomysły na odblokowanie flow na podstawie tego, co mi pomaga.

👉 W trzeciej namawiam Cię, byś był egoistą. Oczywiście w przenośni, bo chodzi mi o asertywność, bez której ciężko będzie dotrzeć do celu, jakim jest bycie pisarzem.

👉 Czwarta jest kontynuacją trzeciej i dotyczy w szczególności kobiet. Chodzi o wsparcie najbliższego środowiska i to, by na nie nie czekać, lecz pobłogosławić się samodzielnie.

👉 W piątej mówię, jak ważne jest mówienie o sobie jako o pisarzu. Sama miałam z tym problem, więc nie wyobrażam sobie, by nie poświęcić temu choćby kilku zdań.

👉 W szóstej podpowiadam sposoby na ułatwienie sobie pisania. Mówię o prostych sztuczkach na to, by nie przegapić najmniejszej nawet okazji na napisanie choćby kilku zdań naszego e-booka lub książki.

👉 W siódmej poruszam temat przekraczania blokad i ciągłego poszerzania strefy komfortu. Nie pomijam gotowości na porażki, które są nieodzownym elementem pisarskiej profesji.

👉 W ósmej piszę o dobrej praktyce integrowania się z innymi piszącymi i podpowiadam, jak szukać swojej grupy.

  •