Witam w archiwum

Mam przyjemność przedstawić Ci moje starsze teksty. Poprawiam je i kolejno dodaję. Dzisiaj każdą z tych historii napisałabym inaczej. Nie byłaby opowiadaniem, ale miała kilkaset stron. Również sceny erotyczne poprowadziłabym w mocniejszy, ale i bardziej poetycki sposób.  Nie chcę ich jednak przerabiać, bo wolę pisać kolejne, nowe powieści.

Zapraszam Cię do zapoznania się z archiwalnymi tekstami, które i tak mają pazur i tylko zbyt szybko się kończą.

Przejście przez pasy opowiadanie erotyczne

Przejście przez pasy

Ola ma wyjechać na rodzinne wakacje. Planuje, co spakować. Zamyślona przechodzi przez ulicę, wpada pod nadjeżdżające auto. Za kierownicą siedzi jej przeznaczenie.

A4

Zbieg okoliczności połączony z niewinnym z pozoru kłamstwem, może doprowadzić do niespodziewanej sytuacji. Namiętnej, gorącej, wybuchowej.

W ciemności romans erotyczny

W ciemności

Pod osłoną nocy Adam bawi się Agnieszką. Ona nie protestuje, podoba jej się to. Czy Adam odważy się i w świetle dnia wyjawi prawdę? Romans, tajemnica i sensacja.

Piątek trzynastego opowiadanie erotyczne

Piątek trzynastego

Są tacy którzy wierzą, że piątek trzynastego jest dniem pechowym. Są i ci bagatelizujący zabobony. Jest pechowy dzień, który może dopaść niedowiarka i zmienić całe jego przyszłe życie

Ktoś coś erotyka opowiadani romans

Ktoś coś

Mężczyzna upatruje ofiarę. Mężczyzna poluje. Mężczyzna bawi się ciałem kobiety. Kobiecie podoba się taka zabawa.

Piwnice opowiadanie erotyczne

Piwnice

Oboje postanawiają ukryć się w piwnicy. Los chce, by poznali się i zbliżyli do siebie. Podglądają się nawzajem przez dziurę w ścianie. Czy odważą się na więcej?

Pol żartem pół serio romans erotyczny Monika Liga

Pół żartem, pół serio

W małżeństwie z wieloletnim stażem nie musi być nudno w sypialni. Wystarczy poświntuszyć słowem, odmienić coś, poeksperymentować. Z przymrużeniem oka.

Pijawa opowiadanie erotyczne o wampirze

Pijawa - JUŻ WKRÓTCE

Zabawnie o byciu wampirem i poszukiwaniu sensu w zbyt długim życiu. Opowieść o miłości, która potrafi przebudzić człowieka, dać sens byciu drapieżnikiem.

Kurwa ja! opowiadanie erotyczne od Monika Liga

Kurwa, ja! - już wkrótce

Opętana seksem, odrzucająca zachowania zgodne z normami społecznymi. Czerpie przyjemność z seksu z nieznajomymi. Bawi się nimi, używa mężczyzn.

Pieprz i słódź opowiadanie erotyczne

Pieprz i słódź - JUŻ WKRÓTCE

Na zapleczu restauracji może wydarzyć się bardzo wiele. Nie tylko gotowanie posiłków. Zabawy ciałem i jedzeniem są bardzo smaczne i inspirujące ?

Dług romans erotyczny od Monika Liga

Dług - JUŻ WKRÓTCE

Agata od dziecka była jednostką wybitną. Od małego parła przez życie, niczym torpeda. Nie przewidziała jednego - męża hazardzisty i długu, który zaciągnął. Musi go spłacić.

XXL opowiadanie romantyczne erotyczne

XXL - JUŻ WKRÓTCE

Konrad ma ochotę na Roksanę od momentu, gdy zobaczył ją opalającą się w przydomowym ogrodzie. Jest jego sąsiadką w rozmiarze XXL i dobrze jej z tym.

Pamiętnik - JUŻ WKRÓTCE

Zakazana miłość córki do ojca, wykraczająca poza standardowe ramy. Czy taka miłość ma prawo bytu?

Bada boom opowiadanie erotyczne

Bada boom - JUŻ WKRÓTCE

Wypadek bywa końcem. Może być jednak początkiem. Rozpoczęcie czegoś pięknego. I tylko nie wiadomo, czy tych dwoje da radę być razem. Czy pokonają przeciwności losu?

Skręt - JUŻ WKRÓTCE

Baśce "posypał" się związek. Musi wyrwać się z miasta, odetchnąć na wsi. W drodze do wiejskiej chatki psuje jej się samochód. Czekając na ratunek, odpala skręta.

Amen opowiadanie erotyczne

Amen - JUŻ WKRÓTCE

Kobieta budzi się, jako duch. Czuje, pragnie mężczyznę, niczym żywy człowiek. Tym kimś jest ksiądz w kościele, w którym jej dusza jest uwięziona. Okazuje się, że nie umarła.

Okno opowiadanie o młodym chłopaku i dojrzałej kobiecie

Okno - JUŻ WKRÓTCE

Marcin to chłopak skupiony na sporcie i myśleniu o seksie. Wiedzie samotne życie erotyczne. Wszystko zmienia się, gdy zagląda przez okno do sypialni sąsiadki.

Częstotliwość theta - JUŻ WKRÓTCE

Spotkanie po drugiej stronie i kontakt dusz może skutkować tylko jednym - te dusze będą dążyły do ponownego kontaktu. Tych dwoje ludzi musi się odnaleźć.

Doll ebook romantyczny erotyczny

Doll - JUŻ WKRÓTCE

Ona jest spełnieniem jego marzeń. Uwielbia każdy cal jej ciała, gest, czy spojrzenie. Cóż z tego, skoro nie zauważa go? Postanawia zamówić jej kopię w wydaniu z cyberskóry.

Ktoś coś opowiadanie erotyczne

Bezpłatne opowiadanie e-mailem

Mężczyzna upatruje ofiarę. Mężczyzna poluje. Mężczyzna bawi się ciałem kobiety. Kobiecie podoba się taka zabawa.
tylko mailem