Psychol – thriller erotyczny

Standardowo uprzedzam, że to nie jest historia dla każdego. Jest brutalnie, mrocznie, chwilami strasznie (bywa obrzydiwie).

Odradzam czytanie tomu drugiego „Psychol – Spirala zła”  i trzeciego „Psychol – Karma”  bez poznania tomu pierwszego „Psychol – Początek”! Przyciski do obu znajdziesz pod spodem

Jeśli chcesz zobaczyć, jak zdaniem moim i dziewczyn na Instagramie wygląda Piotr, czu Marcel to zapraszam Cię do zaobserwowania mojego Instagrama 

"Psychol - Początek" TOM 1

Piotr, dzieciak po przejściach, wychowywany w rodzinie adopcyjnej, w której mimo dóbr materialnych zabrakło miłości. To mężczyzna ponadprzeciętnie inteligentny, introwertyk, bawiący się w swoistego sprawiedliwego. Pewnego dnia spotyka  dziewczynę, która burzy wszystko na czym do tej pory opierał swój zamknięty, poukładany świat. Marta okazuje się być dla mężczyzn  tym, kim Piotr jest dla kobiet. Pchana przeżyciami z dzieciństwa szuka zemsty na każdym frajerze, który myśli , że ją poderwał. Przewrotny los wręcz zderza ich ze sobą. Pochłonięci wzajemną fascynacją, tracą czujność i zostają wciągnięci w niebezpieczny i brutalny świat klubów dla seksoholików, gdzie wyuzdanie miesza się ze śmiercią. Czy Piotrowi uda się ocalić Martę i powrócić do dawnego życia? Czy Marcie uda się pomścić własną stratę z dzieciństwa i zapomnieć o Piotrze? To pytania, których odpowiedź znajdziecie na kartach książki „Psychol” . 

"Psychol - Spirala zła" TOM 2

„Psychol – Spirala zła” to kontynuacja losów Piotra i Marty, których ciągnie do siebie, a jednocześnie próbują wrócić do życia, jakie prowadzili, zanim się poznali.  Okazuje się, że dla obojga nic już nie jest takie samo.  Piotr przestaje dostrzegać sens swojej działalności, a Marta tęskni za mężczyzną, do którego czuje o wiele więcej, niż tylko wdzięczność za ratunek. Dziewczyna staje również przed koniecznością sprzedaży mieszkania po babci, gdy po odejściu Tadeusza nie jest w stanie sama go utrzymać. Piotr obserwuje dziewczynę i czuje do niej zdecydowanie więcej niż tylko pożądanie.  Niestety demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Jeden z klientów nieżyjącego już Maxa postanawia dokończyć przerwany film, nagrywany w piwnicy seksklubu. Odnajduje Martę i ponownie porywa dziewczynę. Poziom niebezpieczeństwa zdecydowanie wzrasta. Porywacz jest gwałtowny i nieobliczalny. Własne niepowodzenia odbija sobie na ofiarach, brutalnie je gwałcąc i bijąc do utraty przytomności.  Czy Piotrowi uda się ocalić dziewczynę? Co czeka Martę w rękach szaleńca? Jaką rolę w poszukiwaniach Marty odegra komisarz Marcel Zieliński?

Jedno jest pewne – nie zabraknie emocji, pożądania, strachu i brutalności. Zakończenie natomiast jest tak zaskakujące, że powala z nóg.

"Psychol - Karma" TOM 3

Psychol - karma - Monika Liga png

To już trzeci tom losów czwórki bohaterów. Już nie tylko Piotr i Marta, ale również Marcel i Natasza. Oczywiście nie tylko o nich jest ta historia, lecz również o psycholu, który postanawia urealnić swoje chore marzenia.
Więcej nie powiem, żeby nie spojlerować 🙂 Zapraszam do czytania!

RECENZJA AUDIO JEDNEJ Z CZYTELNICZEK

Znajdziesz mnie też na Legimi i Empik​

Zapisz się do #ligabooktour z "Psychol. Spirala zła"

OPINIE RECENZENTEK

"Psychol. Początek" - posłuchaj pierwszych rozdziałów

"Psychol. Spirala zła" - posłuchaj pierwszych rozdziałóws

Dodaj komentarz