Psychol – thriller erotyczny

Standardowo uprzedzam, że to nie jest historia dla każdego. Jest brutalnie, mrocznie, chwilami strasznie (bywa obrzydiwie).

Odradzam czytanie tomu drugiego „Psychol – Spirala zła”  i trzeciego „Psychol – Karma”  bez poznania tomu pierwszego „Psychol – Początek’! Przyciski do obu znajdziesz pod spodem

Jeśli chcesz zobaczyć, jak zdaniem moim i dziewczyn na Instagramie wygląda Piotr, czu Marcel to zapraszam Cię do zaobserwowania mojego Instagrama 

ps. zaznaczam, że czytasz wersję beta, czyli „spod pióra” i będzie się ona różniła od wersji ostatecznej, jak również czytając liczysz się z możliwymi błędami, które później zostaną usunięte przez redaktorkę i korektorki.

"Psychol - Początek" TOM 1

Piotr, dzieciak po przejściach, wychowywany w rodzinie adopcyjnej, w której mimo dóbr materialnych zabrakło miłości. To mężczyzna ponadprzeciętnie inteligentny, introwertyk, bawiący się w swoistego sprawiedliwego. Pewnego dnia spotyka  dziewczynę, która burzy wszystko na czym do tej pory opierał swój zamknięty, poukładany świat. Marta okazuje się być dla mężczyzn  tym, kim Piotr jest dla kobiet. Pchana przeżyciami z dzieciństwa szuka zemsty na każdym frajerze, który myśli , że ją poderwał. Przewrotny los wręcz zderza ich ze sobą. Pochłonięci wzajemną fascynacją, tracą czujność i zostają wciągnięci w niebezpieczny i brutalny świat klubów dla seksoholików, gdzie wyuzdanie miesza się ze śmiercią. Czy Piotrowi uda się ocalić Martę i powrócić do dawnego życia? Czy Marcie uda się pomścić własną stratę z dzieciństwa i zapomnieć o Piotrze? To pytania, których odpowiedź znajdziecie na kartach książki „Psychol” . 

"Psychol - Spirala zła" TOM 2

W tym tomie poznasz lepiej Marcela i dowiesz się, co nim kieruje, dlaczego stał się tym, kim jest. Piotra i Martę ciągnie do siebie, choć oboje boją się uczucia, które z taką siłą wybuchło między nimi. Bronią się przed uczuciem, lecz każdorazowe spotkanie kończy się pożarem.
Więcej nie powiem, żeby nie spojlerować 🙂 Zapraszam do czytania!
Książka do sprzedaży jest w przygotowaniu – data premiery marzec 2022

"Psychol - Karma" TOM 3

Psychol od Moniki Ligi - thriller erotyczny

To już trzeci tom losów czwórki bohaterów. Już nie tylko Piotr i Marta, ale również Marcel i Natasza. Oczywiście nie tylko o nich jest ta historia, lecz również o psycholu, który postanawia urealnić swoje chore marzenia.
Więcej nie powiem, żeby nie spojlerować 🙂 Zapraszam do czytania!

Znajdziesz mnie też na Legimi i Empik​

OPINIE RECENZENTEK

Dodaj komentarz